Kdo jsme

Kreativita dokáže odlišit výjimečné od ostatních!

Najdeme nová, neotřelá a když budete chtít i nekonvenční řešení, která pomohou prosazení a rozvoji vaší značky. Nabídneme vám řešení, která zaujmou a přesvědčí. Máme za sebou víc než 15 let práce v reklamě a víme jak na to. Víme, že pro dosažení skvělých výsledků je mnohem důležitější nápad než množství vynaložených finančních prostředků. Společně se dostaneme rychleji výš a dokážeme vítězit! Za rozumné startovné pro vás umíme získat vysoké odměny za první místa.

„KREATIVITA KU PROSPĚCHU ZNAČKY!“


MAREK
BOR


marek.bor@adhog.eu

Již 21 let pečuje o značky a jejich majitele. Začínal v nadnárodních reklamních agenturách, aby si v září 2005 založil agenturu svojí. Zatím jen s jednou pobočkou v Praze.
Je držitelem zlaté a stříbrné ceny EFFIE (cena za efektivitu reklamy), za kampaně pro značku Hellmann´s.
Jako mentor přispívá k rozvoji technologických a sociálních startupů spravovaných v rámci Laboratoře Nadace Vodafone.ALEŠ
POSPÍŠIL


ales.pospisil@adhog.eu

Aleš má dlouholeté zkušenosti ze státní správy i ze soukromého sektoru. Jeho novinářská minulost je spojena především s TV NOVA. Deset let působil v diplomatických službách. Zastával funkci mluvčího Ministerstva zahraničních věcí a Generálního konzula České republiky v New Yorku. Několik let byl i výkonným ředitelem britské komunikační agentury. Naši klienti získávají jistotu, že jejich vztahy s veřejností a styk s médii budou budovány na vysoké profesionální úrovni.PETRA
HOFRICHTEROVÁ


petra.hofrichterova@adhog.eu

Petra je průmyslový básník ADHOG hýřící nápady v každém okamžiku, s lehkým chováním punkera. Důsledně lpí na kvalitě spolu se zásadou nikdy nelhat klientovi. Díky tomu již více než 15 let exceluje v oblasti budování značky a tvorby komunikačních strategií.
Své znalosti předává nejen našim klientům, ale i ostatním, v rámci různých konzultací a školení.MICHAL
JANOUŠEK


michal.janousek@adhog.eu

Jeho zkušenosti s marketingem a reklamou se začaly psát již v minulém století. Pracoval, či stále pracuje pro značky jako jsou například Alza, Mattel, Land Rover/Jaguar, Albi, Apotex, a to na pozicích Account Directora, Strategického Plannera, Brand konzultanta či Marketing Managera.
Baví ho, jak budování nových značek na zelené louce, tak možnost starat se o ty již zavedené a ty dále rozvíjet.

název projektu: Vzdělávání zaměstanců společnosti ADHOG Advertising s.r.o. reg.č.projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012018 anotace: Cílem projektu je proškolit zaměstnance společnosti ADHOG Advertising s.r.o. v sérií kurzů za měřených na měkké dovedností (obchodních a prezenčních dovednosti) a kurzů zaměřených na dovednosti Obecného IT. Celkem bude do projektu zapojeno 12 zaměstnanců, 3 z nich jsou osoby ve věku nad 54 let. Celkem 12 osob přesáhne bagatelní podporu. Projekt bude realizován 24 měsíců a to ve Středočeském kraji.

© 2022 ADHOG Advertising, s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů | Všechna práva vyhrazena.