Kdo jsme

Kreativita dokáže odlišit výjimečné od ostatních!

Najdeme nová, neotřelá a když budete chtít i nekonvenční řešení, která pomohou prosazení a rozvoji vaší značky. Nabídneme vám řešení, která zaujmou a přesvědčí. Máme za sebou víc než 15 let práce v reklamě a víme jak na to. Víme, že pro dosažení skvělých výsledků je mnohem důležitější nápad než množství vynaložených finančních prostředků. Společně se dostaneme rychleji výš a dokážeme vítězit! Za rozumné startovné pro vás umíme získat vysoké odměny za první místa.

„KREATIVITA KU PROSPĚCHU ZNAČKY!“


MICHAL
JANOUŠEK


michal.janousek@adhog.eu


KATEŘINA
ZACHOVÁ


katerina.zachova@adhog.eu


PETRA
HOFRICHTEROVÁ


petra.hofrichterova@gmail.com

Již 21 let pečuje o značky a jejich majitele. Začínal v nadnárodních reklamních agenturách, aby si v září 2005 založil agenturu svojí. Zatím jen s jednou pobočkou v Praze.
Je držitelem zlaté a stříbrné ceny EFFIE (cena za efektivitu reklamy), za kampaně pro značku Hellmann´s.
Jako mentor přispívá k rozvoji technologických a sociálních startupů spravovaných v rámci Laboratoře Nadace Vodafone.


Jeho zkušenosti s reklamou a marketingem se začaly psát již v minulém století. Pracoval, či stále pracuje pro značky jako jsou například HVB Bank/UnicreditBank, Mattel, Land Rover/Jaguar, Albi, Apotex, a to na pozicích Account Directora, Strategického Plannera či Marketing Managera. „V pozici“, kdy si mohl vybírat, si pak svobodně zvolil možnost pracovat v Adhogu s Markem a Petrou...


Má více než 12 letou praxi v reklamě a marketingu jako account manager a také jako strategický plánovač a konzultant. Věnuje se především práci se značkou, má ráda, když vaše značka pracuje pro vás. Sbírala zkušenosti v reklamkách siťových i lokálních (Saatchi&Saatchi, Ogilvy Group, Hrivnák, Idealisti) na širokém portfoliu klientů.


Průmyslový básník ADHOG s chováním punkera, hysterickým lpěním na kvalitě a zásadou nikdy klientovi nelhat, pracuje více jak 15 let v oblasti budování brandu, komunikačních strategií, ideových koncepcí.
Dále se ráda zaměřuje na konzultace a školení.
název projektu: Vzdělávání zaměstanců společnosti ADHOG Advertising s.r.o. reg.č.projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012018 anotace: Cílem projektu je proškolit zaměstnance společnosti ADHOG Advertising s.r.o. v sérií kurzů za měřených na měkké dovedností (obchodních a prezenčních dovednosti) a kurzů zaměřených na dovednosti Obecného IT. Celkem bude do projektu zapojeno 12 zaměstnanců, 3 z nich jsou osoby ve věku nad 54 let. Celkem 12 osob přesáhne bagatelní podporu. Projekt bude realizován 24 měsíců a to ve Středočeském kraji.


© 2020 ADHOG Advertising, s.r.o. All Rights Reserved.